Płatności

В інтернет-магазині www.addercarp.com.ua є можливість оплати наступними способами:

  • Оплата при отриманні товару –  полягає в розрахунку готівкою з кур’єром в момент отримання посилки.
  • Переказ коштів на кредитну картку Продавця. Реалізація замовлення відбувається відразу ж після зарахування коштів на картку фірми Adder Carp Україна.

Термін доставки продукції є зазначений на інтернет-сторінках магазину www.addercarp.com.ua Товар відсилається протягом 48 годин. При неможливості доставки товару в вищезазначений термін, Покупець буде проінформований про це працівником інтернет-магазину www.addercarp.com.ua . Максимальний час підтвердження доставки становить 12 годин від складання замовлення.

Доставка товару відбувається шляхом відсилання застрахованої посилки кур’єрською фірмою «Нова пошта», це означає, що відповідальність за товар несе Продавець до моменту отримання його Покупцем. Інтернет-магазин www.addercarp.com.ua залишає за собою право змінити фірму кур’єра.

В момент передачі товару кур’єрській фірмі Покупця інформують про це шляхом відсилання повідомлення на email-адресу, зазначену в замовленні. Покупець має змогу відслідковувати стан свого замовлення на інтернет-сторінці “Konto”, що є інтегральною частиною інтернет-магазину www.addercarp.com.ua

Витрати на доставку товару покриває Покупець.

Покупець зобов’язаний оцінити стан товару та його відповідність до замовлення в момент доставки Кур’єром та в його присутності. У випадку пошкодження товару належить в присутності Кур’єра заповнити протокол оскарження (видрук цього протоколу є в наявності в Кур’єра) з вказанням пошкодження. Цей товар належить разом із накладною повернути Кур’єру. Якщо пачка містить більше одного продукту, належить повернути їх всі. Витрати на доставку цієї посилки відшкодовує Продавець. Коли товар знов опиниться на складі Adder Carp Україна, його буде обміняно на новий, а нова посилка буде відіслана на адресу Покупця. У випадку виявлення пошкодження товару після отримання посилки необхідно слідувати вимогам гарантії.

В момент отримання товару Покупець має підтвердити його отримання. З того моменту товар переходить в його власність.

Мінімальне замовлення 500 грн.

(Доставка безкоштовна)